Variklis Minn Kota Traxxis 45-36'' variable

Prekinis Ženklas: MINN KOTA
Išparduota
S5-1368707M

479.00

Kai žuvys gerai kimba, jūs turite būti vietoje. Net patys geriausi metimai ir masalai nieko verti, jei jūsų nėra ten, kur plaukioja žuvys. Kurdami variklį Traxxis™, mes iš naujo peržiūrėjome įvairius variklio elementus ir iš esmės perdarėme tvirtinimo mazgą, kad net...

Kai žuvys gerai kimba, jūs turite būti vietoje. Net patys geriausi metimai ir masalai nieko verti, jei jūsų nėra ten, kur plaukioja žuvys. Kurdami variklį Traxxis™, mes iš naujo peržiūrėjome įvairius variklio elementus ir iš esmės perdarėme tvirtinimo mazgą, kad net sudėtingiausioje žūklės vietoje jums rūpėtų tik žvejyba.

IKI PENKIŲ KARTŲ ILGESNIS VEIKIMO LAIKAS SU TA PAČIA BATERIJA.
Dešimtmečius Minn Kota technologija Maximizer™ leidžia žvejams plaukioti kur kas ilgiau, taupiau naudoti baterijos resursus. Baterija ta pati, įkrova ta pati, bet nuplauktas atstumas kur kas ilgesnis. Technologija Maximizer™ neleidžia varikliui veltui švaistyti energijos — energija naudojama taupiai, nesvarbu, kokiu greičiu plaukiojate. Maximizer™ padeda išvengti energijos nuostolių ir neleidžia elektros energijai virsti šiluma.

QUICK-LOCK VARIKLIO KOJOS UŽRAKTAS
Variklį reikia nuleisti žemiau ar pakelti aukščiau? Variklio Traxxis kojos užraktas Quick-Lock tą leis padaryti labai greitai bei patogiai ir variklį patikimai laikys tame aukštyje, kurį pasirinkote.

NAUJAS UNIVERSALUS ĮTEMPIMO REGULIATORIUS.
Naujas universalus įtempimo reguliatorius leis pasirinkti variklio vairavimo laisvumą. Reguliatorių atleidus variklis sukinėsis lengvai, o įtempimą padidinus variklis sukinėsis sunkiau.

NAUJA PALENKIAMA VALDYMO RANKENA.
Traxxis siūlo itin patogų valdymą. Naujos konstrukcijos teleskopinę rankeną galima palenkti į viršų 45° kampu ir
prailginti 15 cm, todėl esant bet kokiai situacijai rankeną sureguliuosite taip, kad būtų patogu valdyti variklį. Tai
ergonomiška, išlankstyta rankena.

ONE-HAND TVIRTINIMAS.
Prie valties krašto variklis Traxxis tvirtinamas labai paprastai ir greitai. Jei įsigysite šį variklį, jį uždėsite ir nuimsite viena ranka. Taip paprasta dar niekada nebuvo, ir visa tai dėl naujos variklio tvirtinimo kronšteino konstrukcijos.

Savybės

  • Galia: 45lbs
  • Technologija Maximizer™
  • Maksimalus valties svoris: 1050kg
  • Tvirtinimas: ONE-HAND KRONŠTEINAS
  • Valdymas: PALENKIAMA IŠTRAUKIAMA RANKENA
  • Sraigtas: WEEDLESS WEDGE 2
  • Kojos ilgis: 90cm
  • Šaltas tylus variklis
  • Kompozito koja
  • Garantija 24mėn
Prekinis Ženklas:
MINN KOTA

Variklių savybės

Įtampa:
12
Greitis, pavaros (pirmyn/atgal):
tolygus
Maksimalus valties svoris:
1050
Kojos ilgis:
90

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad