Variklis Minn Kota ENDURA 40 C2 su indikatoriumi

Prekinis Ženklas: MINN KOTA
Sandėlyje
1352272M
Variklis Minn Kota ENDURA 40 C2 su indikatoriumi

330.00

MINN KOTA ENDURA Tikras originalas yra nenugalimas MINN KOTA ENDURA - populiariausias pasaulyje elektrinis variklis. Universalūs, patikimi, paprasti naudoti, nereikalaujantys aptarnavimo. Tai nepamainomas bet kurio žvejo ar poilsiautojo įrankis ir pagalbininkas. Tuo metu,...
+

MINN KOTA ENDURA

Tikras originalas yra nenugalimas

MINN KOTA ENDURA - populiariausias pasaulyje elektrinis variklis. Universalūs, patikimi, paprasti naudoti, nereikalaujantys aptarnavimo. Tai nepamainomas bet kurio žvejo ar poilsiautojo įrankis ir pagalbininkas.

Tuo metu, kai kiti šį variklį stengiasi kopijuoti, mes jį modernizuojame, kad legendinis Endura būtų dar geresnis. Endura - ypač kruopščiai pagamintas, ekonomiškas ir ištvermingas variklis, kuriam suteikiama trejų metų garantija. Tai ypatingas funkcijos ir formos derinys, kuris jums būnant prie vandens bus naudingas daugelį metų.

Minn Kota ENDURA C2 pakeitė ankstesnę ENDURA modelių seriją, patobulinta elektrinė dalis, sunaudoja mažiau energijos, todėl akumuliatorius laikys ilgiau.

Variklis su baterijos įkrovimo indikatoriumi.

 

Tvirtinimas: prisukamas kronšteinas
Variklio tvirtinimo mazgas yra itin patikimas ir kur kas tvirtesnis nei standartiniai kronšteinai. Specialaus kompozito medžiaga yra atspari lenkimui, tempimui ir UV saulės spinduliams.

tvirtinimo kronšteinas

Tvirta ir lanksti variklio koja. Amžina garantija!
Specialaus kompozito variklio koja yra gerokai tvirtesnė už plieninę. Jei variklis atsitrenks į povandeninę kliūtį, koja tik išlinks ir vėl grįš į pradinę padėtį. Mes vieninteliai šia svarbia detale pasitikime taip, kad jai suteikiame amžiną garantiją.

lanksti variklio koja

Teleskopinė rankena
Endura turi ergonomišką, 15cm teleskopinę rankeną, kuria variklis valdomas paprastai ir patogiai. 

telskopinė rankena

Prekinis Ženklas:
MINN KOTA

Variklių savybės

Įtampa:
12
Greitis, pavaros (pirmyn/atgal):
5/3
Maksimalus valties svoris:
920
Kojos ilgis:
90

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Klientai taip pat įsigijo

Ar žinote, kad