Tepalas Motul Nautic Grease 400g

Prekinis Ženklas: Motul
Sandėlyje
S2-MTL-104328

7.80

Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sitetinės bazes alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstemaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Naudoti...
+
Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sitetinės bazes alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstemaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Naudoti detalėms, kurios būna vandenyje, jūroje, dirba didelėmis apkrovomis ar nuolat apipurškiamos jūros vandeniu: įvairiems atviriems guoliams, kabeliams, grandinėms, varžtams, vyriams ir t.t.
Privalumai: netirpsta vandenyje, nepriekaištingai prikimba prie suteptų paviršių. Aukšta antioksidacinė ir antikorozinė apsauga jūros vandens aplinkoje. Puikios savybės apsaugančio nuo dėvėjimosi, ekstremalių slėgių ir temperatūrų. Ilgai išlieka, dėl to sunaudojama mažiau tepalo.
Prekinis Ženklas:
Motul

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad