Ratukai valtims teleskopiniai RUNOS

Prekinis Ženklas: Runos
Sandėlyje
S3-RAT-8103507
Ratukai valtims teleskopiniai RUNOS

120.00

Ratukai valtims, teleskopiniai, tvirtinami prie valties galo. "Runos" ratukai yra teleskopiniai - sustumtų ilgis 50cm., o ištrauktų 63cm. Jei valtis turi kylį, besitęsiantį iki pat variklio transo, arba jei valtis turi priglundančius prie vandens prailgintus glisavimui skirtus...
+

Ratukai valtims, teleskopiniai, tvirtinami prie valties galo.

"Runos" ratukai yra teleskopiniai - sustumtų ilgis 50cm., o ištrauktų 63cm.

Jei valtis turi kylį, besitęsiantį iki pat variklio transo, arba jei valtis turi priglundančius prie vandens prailgintus glisavimui skirtus stabilizitorius, tai įprastinių ratukų aukščio nepakanka patogiam valties vilkimui. Taip pat dažnai ratuko aukščio pritrūksta, kai valtis yra velkama duobėtu, akmenuotu ar nelygiu šlaitu. Tokiais atvejais galimybė paaukštinti ratukus apsaugo valtį nuo galimų pažeidimų, bei palengvina jos vilkimą.

Ratukai lengvai bei greitai uždedami ir nuimami. Uždėt, nuimti ar nuėmus uždėti atvirkščiai, ratais į viršų, kad jie nemirktų vandenyje, tetrunka pora sekundžių.Tokia ratukų uždėjimo konstrukcija labai patogi transportuojant. Nuėmus ratukus lieka prie transporto priemonės pritvirtintos dvi metalinės plokštelės, kurios praktiškai netrukdo pripučiamos valties supakavimui.

Tvirtinamas prie galinio borto paprastais 4 varžtais, kurie į ratukų komplektą neįeina.

  • Skersmuo: 25cm
  • Medžiaga: Storasienis duraliuminis
  • Teleskopinė konstrukcija
  • Pakuotėje 2vnt
Prekinis Ženklas:
Runos

koky svory atlaiko sitie ratukai ? Man reikia ,kad atlaikytu kartu su benzininiu varykliu

Kokius nori varztus, tokius gali deti. As pragreziau kiaurai ir dejau varztus, ne medvarzcius. Kazin ar medvarzciu pakaktu didesnei valciai.
Jei pirksit, patikrinkite, kaip sukiojasi ratai. Turejau vargo, kol is kelinto karto pavyko rasti, kur daugmaz neblogai jie sukiojosi.

Nesuprantu tik ką reiškia "standartiniai varžtai"? Koks tų varžtų tipas ir ilgis? Nepirksiu kol tiksliai nežinoriu kaip tvirtinasi. Ar tai kiaurai prasukti su varžtais ar užtenka tik medvaržčių (dė kurių bėja kyla abejonės)?

Atsisuka 1-as varžtas ir galima visai nuimti.

Dar 1 klausimuks. Ar galima greitai/nesunkiai nuimti, kad nesimaisytu?

Nurodyta kaina yra už komplektą (2 ratukai).

Kaina komplekto ar uz 1 vnt?

Artūrui: jei ežeras automobilis atstumas 200-300m, ratukai tau nereikalingi? Turbūt valties nesi nešęs vienas arba privažiuoji prie kranto.

Tik dabar dašuto, kad tai netinka kabinti prie automobilio. Vistiek reikia priekabos. Tada tie ratukai išvis praranda prasme, nebent išimti sulankstytą valtį, prisipūsti, išskleisti ratukus ir pavažiuot kelis metrus iki vandens :)

Labai idomu, kaip reaguoja keliu policija sustabdzius tokia "priekaba" ? Kas galetu pasidalinti patirtim ?
1 2
Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad