Metaliniai ratukai valtims pakeliami RUNOS

Prekinis Ženklas: Runos
Sandėlyje
S3-RAT-8103505
Metaliniai ratukai valtims pakeliami RUNOS

82.50

Ratukai valtims, pakeliami, tvirtinami prie valties galo. Ratukai tvirtinami prie galinio borto taip, kad netrukdytų varikliui. Ratuko tvirtinimo strypas, žiūrint iš šono, yra palenktas kampu, kad pritvirtinus ratuką jis truputį palystų po valtimi ir būtų gaunamas mažesnis...
+

Ratukai valtims, pakeliami, tvirtinami prie valties galo.

Ratukai tvirtinami prie galinio borto taip, kad netrukdytų varikliui. Ratuko tvirtinimo strypas, žiūrint iš šono, yra palenktas kampu, kad pritvirtinus ratuką jis truputį palystų po valtimi ir būtų gaunamas mažesnis laužimo kampas.

Privažiavus prie vandens ant ratuko yra fiksatorius, kurį pakėlus ratukas užsilenkia į viršų ir netrukdo plaukti. Tvirtinamas prie galinio borto paprastais 4 varžtais, kurie į ratukų komplektą neįeina. 

  • Skersmuo: 25cm
  • Medžiaga: Metaliniai (Cinkuoti)
  • Pakuotėje 2vnt
Prekinis Ženklas:
Runos

koky svory atlaiko sitie ratukai ? Man reikia ,kad atlaikytu kartu su benzininiu varykliu

Kokius nori varztus, tokius gali deti. As pragreziau kiaurai ir dejau varztus, ne medvarzcius. Kazin ar medvarzciu pakaktu didesnei valciai.
Jei pirksit, patikrinkite, kaip sukiojasi ratai. Turejau vargo, kol is kelinto karto pavyko rasti, kur daugmaz neblogai jie sukiojosi.

Nesuprantu tik ką reiškia "standartiniai varžtai"? Koks tų varžtų tipas ir ilgis? Nepirksiu kol tiksliai nežinoriu kaip tvirtinasi. Ar tai kiaurai prasukti su varžtais ar užtenka tik medvaržčių (dė kurių bėja kyla abejonės)?

Atsisuka 1-as varžtas ir galima visai nuimti.

Dar 1 klausimuks. Ar galima greitai/nesunkiai nuimti, kad nesimaisytu?

Nurodyta kaina yra už komplektą (2 ratukai).

Kaina komplekto ar uz 1 vnt?

Artūrui: jei ežeras automobilis atstumas 200-300m, ratukai tau nereikalingi? Turbūt valties nesi nešęs vienas arba privažiuoji prie kranto.

Tik dabar dašuto, kad tai netinka kabinti prie automobilio. Vistiek reikia priekabos. Tada tie ratukai išvis praranda prasme, nebent išimti sulankstytą valtį, prisipūsti, išskleisti ratukus ir pavažiuot kelis metrus iki vandens :)

Labai idomu, kaip reaguoja keliu policija sustabdzius tokia "priekaba" ? Kas galetu pasidalinti patirtim ?
1 2
Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad