Favorite Zander 2.07m 32g Ex-Fast

Prekinis Ženklas: Favorite
Sandėlyje
S31-ZRS682M

154.75

Favorite Zander – spiningų serija starkių žvejybai. Galingumo, tvirtumo ir puikiai kibimus perduodančių savybių kombinacija, su įklijuota pilnavidure angline viršūnėle. Puikiai kontroliuosite lengvus masalus, bet galėsite toli užmesti ir sunkesnius, todėl pakeisite įprastai...
+

Favorite Zander – spiningų serija starkių žvejybai. Galingumo, tvirtumo ir puikiai kibimus perduodančių savybių kombinacija, su įklijuota pilnavidure angline viršūnėle.

Puikiai kontroliuosite lengvus masalus, bet galėsite toli užmesti ir sunkesnius, todėl pakeisite įprastai naudojamus 2 skirtingo užmetimo svorio spiningus tam tikslui pasiekti. Pavyzdžiui - žvejyba didesniais guminukais su lengvais galvakabliais. Pats guminukas sveria, tarkim, >10g, pridėsime 5g galvakablį… Įprastas lengvo užmetimo spiningas neprilygs užmetimo nuotoliu, be to bus lankstus, neprakirsite starkio kietų žabtų, neleis lengvai kontroliuoti masalo, ypač, jei dugnas dumblėtas. Tuo tarpu spiningas Favorite Zander puikiai susidoros su tokiomis užduotimis. Be to, Favorite Zander lengvai ištrauksite stambius laimikius net jei žvejosite žolynuose.

Spiningo blankas pagamintas iš didelio tankio anglies pluošto, yra lengvas,  tvirtas ir jautrus. Tulpės (pirmo žiedelio) kojelės apsaugo nuo apsipainiojimo, priekinė rankenos dalis pagaminta iš grafito padidintam jautrumui.

Zander – puikus pasirinkimas starkių, lydekų, ešerių žvejybai guminukais, galima žvejoti ir palyginti nedideliais vobleriais, sukrėmis ar blizgėmis - padidintas spiningo jautrumas jums bus tik į naudą.

Savybės

  • Skyflex 36T anglies pluošto blankas
  • Daugiasluoksnė konstrukcija MLS
  • EVA rankena
  • Fuji Alconite žiedeliai
  • Jautri, plona, pilnavidurė viršūnėlė
  • Akcija: Extra greita
ModelisilgisTransportavimo IlgisUžmetimo svorisDalysŽiedeliaiSvoris
ZRS682M 207cm 106cm <32g 2 Fuji 133g
Prekinis Ženklas:
Favorite
Akcija:
  • Ypač greita

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad