Deepex jaukas Super Mix Tench (Lynas)

Prekinis Ženklas: Deepex
Sandėlyje
S2-pj0019
-20%
Deepex jaukas Super Mix Tench (Lynas)

2.96

Sena kaina: 3.70
Aukščiausios kokybės jaukas SUPER MIX TENCH (Lynas)  Aukšto baltymingumo natūralių produktų mišinys, pagamintas pagal specialiai sukurtą receptūrą, pasitelkus daugiametę žvejų profesionalų patirtį varžybų metu, greitai viliojantis žuvis į jaukinimo vietą. Šis...
+

Aukščiausios kokybės jaukas SUPER MIX TENCH (Lynas) 

Aukšto baltymingumo natūralių produktų mišinys, pagamintas pagal specialiai sukurtą receptūrą, pasitelkus daugiametę žvejų profesionalų patirtį varžybų metu, greitai viliojantis žuvis į jaukinimo vietą. Šis jaukas skirtas lynus jaukinti.

Paruošimo būdas: mišinys supilamas į apvalų indą, intensyviai maišant lengvai sudrėkinamas vandeniu. Mišinį reikia palaikyti bent 30min., kol pakankamai išbrinks. Pagal reikalingumą patartina padrėkinti, bet neperdrėkinti. Jaukinant srovėje patartina pridėti smulkaus žvyro, žemės, ar molio, kaip sunkinančio balastą ir klijų jaukams, atsižvelgiant į srovės stiprumą. Iš gauto mišinio suformuoti teniso kamuoliuko dydžio rutulius ir mesti į jaukinimo vietą. Norint pasiektį maksimalų jaukinimo rezultatą, naudokite pagal galimybe gyvus masalus, tokius kaip uodo trūklio, musės lervas, smulkintus sliekus. Šis jaukas labiausiai efektyvus nuo pavasario iki vėlyvo rudens.

  • Svoris: 1 kg
Prekinis Ženklas:
Deepex

Ar žinote, kad