Vobleris Rapala X-Rap Haku 14cm 74g

Prekinis Ženklas: Rapala
Sandėlyje
S5-XRHK14SMB
Rapala X-Rap Haku XRHK14SMB

22.50

 
Šis tvirtas vobleris yra sukurtas didelėms žuvims gaudyti su patentuota 3R Titano paleidimo sistema, bei Coastal juodais kabliukais. Veikimo metu, kabliukai yra išdėstyti taip pat, kaip ant įprasto  masalo, o pavadėlis guli masalo pilvo griovelyje, apsaugotas nuo augmenijos...
+

Šis tvirtas vobleris yra sukurtas didelėms žuvims gaudyti su patentuota 3R Titano paleidimo sistema, bei Coastal juodais kabliukais. Veikimo metu, kabliukai yra išdėstyti taip pat, kaip ant įprasto  masalo, o pavadėlis guli masalo pilvo griovelyje, apsaugotas nuo augmenijos ir kitų kliūčių kelyje. Kabliukas atsiskiria nuo voblerio, leisdamas tiesioginį kontaktą su žuvimi ir sustabdant galimybę panaudoti masalą kaip svertą pabėgimui. Ši įranga taip pat padaro kabliuko išėmimą lengvesniu, kadangi voblerio kūnas nesimaišo kelyje.  X-Rap® Haku gali būti naudojamas įvairiais žvejybos būdais ir yra labai paprastas naudoti. 

3R sistema 

3R – Rapala® Release Rig –  tai sistema esanti voblerio viduje ir išorėje. Prie kabliukų sistemos, ant uodegos esantis spaustukas išlaisvins įrenginį iš kūno, leisdamas tiesioginį kontaktą su žuvimi ir sustabdydamas galimybę naudoti masalą kaip svertą išsilaisvinti. Patvarus pavadėlis yra pagamintas iš 100 lbs (45.36kg) titano vielos, turi tvirtą jungiamąjį žiedą, didelių apkrovų dalijamus žiedus ir aukščiausios kokybės  VMC® Coastal Black apvalaus lenkimo kabliukus.

Kitos savybės

  • Svoris: 74g
  • Ilgis: 14cm
  • VMC® Coastal Black™ du trišakiai kabliukai. Ypač aštrūs ir nerūdijantys #3/0

 

 

Prekinis Ženklas:
Rapala
Masalo dydis:
  • 8-10cm
Plūdrumas:
Floating

Ar žinote, kad