Vobleris Rapala X-Rap Subwalk 15cm 58g s.sinking

Prekinis Ženklas: Rapala
Prekė su pasirinktomis galimybėmis išparduota
S5-XRSB15ARB

11.85

Žūklės būdas : spiningavimas Tipas: lėtai skęstantis Gylis: 0.3-1.2m Žuvys: lydeka, ešerys Kitos savybės X-Rap preciziškumas Holograminė plėvelė Unikalus galinio kabliuko papuošimas Holograminės 3D akys Pauzės metu labai lėtai paneriantis...

Žūklės būdas: spiningavimas
Tipas: lėtai skęstantis
Gylis: 0.3-1.2m
Žuvys: lydeka, ešerys

Kitos savybės

  • X-Rap preciziškumas
  • Holograminė plėvelė
  • Unikalus galinio kabliuko papuošimas
  • Holograminės 3D akys
  • Pauzės metu labai lėtai paneriantis
  • Kabliukai VMC® SureSet® ir VMC® Black Nickel

Apibūdinimas

RAPALA SubWalk — tai vobleris, kurį spiningautojas paviršiniuose vandens sluoksniuose gali priversti plaukioti taip, kaip ieškodamos maisto ir besisukinėdamos į šonus plaukioja nedidelės žuvelės. Toks masalo pateikimas, kai trūktelėjimai derinami su pauzėmis, yra labai efektyvus. Šio voblerio darbui netrukdo nei didelis vėjas, nei bangos. Naują 15 cm ilgio modelį galima plukdyti 0–1,2 m gylyje.

Traukimo technika

Tolygiai sukdami ritės rankenėlę, masalą nuolat trūktelėkite spiningo viršūnėle, kad vobleris plauktų tai greičiau, tai lėčiau. Po kelių trūktelėjimų padarykite pauzę - tuo metu vobleris pasisuks į šoną ir sustos. Palaukę, kol vanduo nurims, masalą vėl pradėkite traukti energingai, netolygiais judesiais. Kartais efektyvu po pauzės kelis metrus masalą traukti tolygiai ir tik po to pradėti jį timpčioti spiningu.

Prekinis Ženklas:
Rapala
Plūdrumas:
Slow Sinking

Puikiai dirba. "LYDEKŲ ŽUDIKAS"
Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad