Vobleris Rapala Jointed 5-13cm 4-18g floating

Prekinis Ženklas: Rapala
Sandėlyje
S5-J05B

8.10

Žūklės būdas : spiningavimas ir velkiavimas Gylis: 0,9 - 4,2 m Žuvys: lydeka, ešerys, starkis, upėtakis Kitos savybės Dviejų dalių korpusas Klasikinė „minnow“ forma Efektyvus įvairiuose gyliuose Rankomis testuotas ir suderintas Apibūdinimas...
+

Žūklės būdas: spiningavimas ir velkiavimas
Gylis: 0,9 - 4,2 m
Žuvys: lydeka, ešerys, starkis, upėtakis

Kitos savybės

  • Dviejų dalių korpusas
  • Klasikinė „minnow“ forma
  • Efektyvus įvairiuose gyliuose
  • Rankomis testuotas ir suderintas

Apibūdinimas

„Jointed" yra dviejų dalių garsiojo modelio „Original" versija. Tai itin efektyvus masalas, puikiai tinkantis tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Palyginę „Jointed" ir „Original" pamatysime, kad „Jointed" yra judresnis. Šis vobleris kurtas galvojant apie šaltą vandenį ir pasyvias žuvis. Kai žuvys neaktyvios, masalą dažnai reikia traukti labai lėtai. Daugelis voblerių, traukiami lėtu tempu, nedirba, tuo tarpu „Jointed" galinė dalis aktyviai viksi į šonus net tada, kai masalas vos vos juda. 5-7 cm ilgio „Jointed" vobleriai puikiai tinka žvejojant upėtakius. Didesni, 11-13 cm ilgio modeliai, skirti lydekoms. Jei žuvys nenori griebti įprastai atrodančių „Jointed" voblerių, reikia pabandyti žvejoti agresyvių atspalvių modeliais. Vobleris „Jointed", jei yra traukiamas netolygiu tempu, labai efektyviai vilioja žuvis, tačiau nereikia pamiršti, kad šį voblerį galime traukti itin lėtai, ir toks traukimas neturės įtakos jo judesių dinamikai. Kai vanduo šaltas arba masalas turi būti traukiamas labai lėtai, „Jointed" — bene geriausias pasirinkimas.

Modelis Ilgis Svoris Kabliukai
J05 5 cm 4 g Du Nr. 10
J07 7 cm 4 g Du Nr. 6
J09 9 cm 7 g Du Nr. 5
J11 11 cm 9 g Du Nr. 3
J13 13 cm 18 g Trys Nr. 2

Patarimas

Prie pagrindinio valo pririškite trijų auselių suktukų. Tada prie suktuko pririškite ilgokų pavadėlį, o prie jo — voblerį. Tarp voblerio ir pavadėlio turi būti apie 50 cm atstumas. Prie likusios laisvos suktuko auselės pririškite trumpų pavadėlį su svareliu. Ši paprasta „paternoster" sistemėlė leis su negiliai neriančiu voblerių žvejoti prie pat dugno net gan giliose žūklės vietose.

Prekinis Ženklas:
Rapala
Plūdrumas:
Floating

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad