Pontoon21 Hypnose 38F SSR

Prekinis Ženklas: Pontoon21
Prekė su pasirinktomis galimybėmis išparduota
S2-P21-HPN-38F-SSR-007
Pontoon21 Hypnose 38F SSR

8.90

Pontoon21 Hypnose 38F SSR Hypnose   voblerių vidaus struktūrą sudaro   Tungsten Moving Balls   ( ТМВ ) balansavimo sistema, susidedanti iš trijų volframinių rutuliukų. Du rutuliukai, esantys priekinėje ir galinėje voblerio dalyje nepaisant jų judrumo ir gebėjimo...

Pontoon21 Hypnose 38F SSR

Hypnose voblerių vidaus struktūrą sudaro Tungsten Moving Balls (ТМВ) balansavimo sistema, susidedanti iš trijų volframinių rutuliukų. Du rutuliukai, esantys priekinėje ir galinėje voblerio dalyje nepaisant jų judrumo ir gebėjimo "triukšmaut", yra riboto judėjimo. Tik trečiasis, esantis voblerio viduryje, turi judėjimo laisvę visoje galinėje dalyje. Būtent tai lemia tolimą ir tikslų masalo metimą, bei teisingą ir tikslų jo darbą.

Šiam masalui priimtinas tiek tolygus pravedimas, tiek pravedimas su pauzėm «stop&go», netrukdo ir nedideli pagreitėjimai, suteikiami spiningu. Taip pat reikėtų pažymėti, kad pradinė Hypnose paskirtis – žvejyba tvenkiniuose su stovinčiu vandeniu arba labai maža srove. Būtent tokiomis sąlygomis  jie maksimaliai įgyvendina savo savybes ir patraukia plėšrūnų dėmesį. Turint visas tris šio voblerio modifikacijas, galima nekeičiant pozicijos apgaudyti visus vandens sluoksnius. Patikėkit, plėšrūno kibimo ilgai laukti neteks! Didelėje srovėje Hypnose vobleriai ne visada atlaiko vandens srautą, todėl jų potencialas nėra visiškai atskleistas.

Savybės:

  • Ilgis: 38mm
  • Svoris: 3.7g
  • Gylis: iki 0.3m 
  • Plūdrumas: plaukiantis (Floating)
  • Owner trišakiai kabliukai

 

 

  

Prekinis Ženklas:
Pontoon21
Masalo dydis:
  • 1-4cm
Plūdrumas:
Floating

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad