Svareliai

0.20  
Sandėlyje
Nedidelis lašo formos slankiojantis svarelis. Svarelyje sumontuotas kembrikas, todėl svarelis valu slys geriau. Kembrikas taip pat silpnina svarelio atsitrenkimus į suktuką (aišku, jei naudojate suktuką savo sistemėlėje). Kaina nurodyta už vnt.

0.25  
Sandėlyje
Švininis slankiojantis plokščias svarelis, su užsikabinimais. užsikabinimai padės tvirčiau laikytis svareliui ant smėlingo dugno tėkmėje. Kaina nurodyta už vnt. Modelis Svoris, g Pakuotėje, vnt 1060-10 10 5 1060-15...

0.25  
Universalus lašo formos švininis svarelis su suktuku tolimiems metimams. Suktukas apsaugo nuo galimo valo susukimo partraukiant.  

0.25  
Sandėlyje
Universalus kūgio formos švininis svarelis su suktuku tolimiems metimams. Suktukas apsaugo nuo galimo valo susukimo partraukiant. Kaina nurodyta už vnt.

0.25  
Slankiojantis rutulio formos svarelis su skylute valui praverti. Svarelis minimalių matmenų su maksimaliu svoriu. Universalus, įvairios paskirties svarelis. Kaina nurodyta už vnt.

0.25  
Sandėlyje
Svarelis švininis, slankiojantis, pailgintos alyvuogės formos. Universalūs svareliai. Lengvesni šios serijos svareliai naudojami žvejojant plūdine, sunkesni - dugnine. Kaina nurodyta už 1vnt

0.35  
Klasikinės formos svarelis, dažnai naudojama karpinėje žūklėje.Torpedos forma suteikia svareliui puikias aerodinamines savybes, todėl svarelį nusviesite toliau nei bet kurį kitą. Kad geriau svarelis priglustų prie dugno, svarelio kraštai turi užsikabinimo į dugno gruntą savybių. Svarelis...

0.65  
Sandėlyje
Universalus ragų formos švininis svarelis su suktuku tolimiems metimams. Ragai apsaugo nuo kliuvinių bei leidžia įsitvirtinti dugne. Suktukas apsaugo nuo galimo valo susukimo partraukiant. Kaina nurodyta už vnt.

1.30  
Sandėlyje