Lucky John Joco Shaker super floating 8.9cm 4vnt

Prekinis Ženklas: Lucky John
Sandėlyje
S0-140302-F01
Lucky John Joco Shaker super floating 8.9cm 4vnt

3.20

Lucky John Joco Shaker super floating 8.9cm 4vnt Joco Shaker Super Floating - klasikinės shad formos guminukas, grublėto paviršiaus. Pirmasis Lucky John guminukas, pagamintas iš Plaukiančio Minkšto Plastiko ( Floating Soft Plastic System ) medžiagos. Medžiaga itin mažo...
+

Lucky John Joco Shaker super floating 8.9cm 4vnt

Joco Shaker Super Floating - klasikinės shad formos guminukas, grublėto paviršiaus. Pirmasis Lucky John guminukas, pagamintas iš Plaukiančio Minkšto Plastiko (Floating Soft Plastic System) medžiagos. Medžiaga itin mažo tankio, todėl yra lengvesnė nei vanduo. Masalas išlaikys savo plūdrumo savybes net panaudojus skirtingus galvakablius  ar po ešerių ir lydekų kramstelėjimų. Masalo vidus prisodrintas skumbrės aromatu, kuris taip pat naudojamas ir guminuko paviršiuje tik skystos formos.

3 plaukiančio masalo pagrindiniai privalumai:

1. Masalas "dirba" visą laiką vandenyje. Naudojant stand-up tipo galvakablius guminukas visada stovės vertikaliai, iškėlęs uodegą. Bet koks veiksmas spiningu išjudins masalą ir privers jį vyliojančiai dirbti. Todėl su Joco Shaker Super Floating guminuku galite žaisti ilgai praktiškai viename žvejybos taške. Šaltuoju metu, kai plėšrūnės yra pasyvios, tai yra vienintelis būdas jas išprovokuoti atakai.

2. Prakirtimų skaičius žymiai sumažėja. Esant vertikalioje pozicijoje patikimiau pakertama žuvis.

3. Drumstame vandenyje žuvims yra sudėtingiau pastebėti masalą iš tolimo atstumo. Kai masalas atsigulęs ant dugni, pastebėti ypač sudėtinga. Plaukiantis masalas visada yra matomas ir vilioja iš toli. Joco Shaker Super Floating turi specialią "kišenę" įsegti ofsetinį kabliuką. Galima naudoti vienšakius ar dvišakius kabliukus. Atrinkta kibi spalvų gama.

  • Ilgis: 8.9cm
  • Idealus stambių ešerių, sterkų, lydekų žvejybai
  • Aromatas: skumbrė
  • Pakuotėje 4vnt
Prekinis Ženklas:
Lucky John

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad