Silikoniniai guminukai Format Diplomat 50mm

Prekinis Ženklas: IAM
Sandėlyje
S30-DIP050-F01
Silikoniniai guminukai Format Diplomat 50mm

2.20

Ne veltui šį vardą turi silikoninis masalas, skambiu pavadinimu „Diplomat“. Juk daugelio žvejų nuomone, ji diplomatiškai įtikina plėšrūną pulti. Ir šis filosofinis palyginimas atliekamas ne veltui. Juk unikalus ne tik jauko dizainas, bet ir paties kūno...
+

Ne veltui šį vardą turi silikoninis masalas, skambiu pavadinimu „Diplomat“. Juk daugelio žvejų nuomone, ji diplomatiškai įtikina plėšrūną pulti. Ir šis filosofinis palyginimas atliekamas ne veltui. Juk unikalus ne tik jauko dizainas, bet ir paties kūno dizainas.
Kuriant šį silikoninį masalą, buvo naudojami ne tik jau patikrinti, bet ir nauji metodai. Visų pirma, tai yra uodegos dalies ilgio ir masalo kūno santykis. Masalo proporcijos yra apie 60–40%, todėl uodega kartu su padidintu kulnu tampa labai judri, o tai negali nepritraukti plėšrūno.
Atrodytų, kad toks santykis turėtų būti silikoninio masalo silpnoji vieta, bet ne, tai yra jo pranašumas. Galų gale, daugiausia plėšrūno išpuolių patenka į šoninę silikoninio masalo dalį uodegos srityje, o puolant uodega paprasčiausiai sulanksto, išlaikydama ją nepažeistą. Šis modelio dizainas leido naudoti minkštesnę medžiagą, kurios dėka silikoninio masalo žaidimas tampa daug aktyvesnis. Briaunotas kūnas sulaiko tarp šonkaulių esantį orą, kuris išeina po vandeniu, dar realistiškiau imituodamas mailius, o didelis dydžių asortimentas ir plati spalvų gama padaro šį jauką kuo universalesnį. Kiekvienas, kuris naudoja šį modelį savo asortimente, žymiai padidins tikimybę sugauti žuvį.

  • Svoris 0.7g
  • Lėtai skęstantis
  • Ilgis 5cm
  • Pakuotė 8 vnt
Prekinis Ženklas:
IAM

Nėra įrašų

Parašykite atsiliepimą

Ar žinote, kad