Garantijos sąlygos

Mes parduodame kokybiškas prekes. Kiekviena prekė ne tik praeiną patikrą gamykloje, tiekimo linijoje, bet didžiąją dalį patikrina prieš siųsdami klientams mūsų darbuotojai. Brokuotos prekės pasitaiko labai retai. Mes, bet kokiu atveju, gavę grąžintas prekes iš klientų, atliekame tyrimą broko identifikacijai bei siekiame, kad tai daugiau nebepasikartotų. Garantija suteikiama tik prekėms įsigytoms mūsų parduotuvėje.

ZVEJYS LT suteikia 1 metų garantiją prekėms nuo įsigijimo datos.  ZVEJYS LT neatsako už pažeidimus, tokius, kaip įprastas nusidėvėjimas, prekės naudojimą komercinėje veikloje arba sugadinimus neteisingai naudojant, atsiradus pažeidimams dėl žuvų ar kliuvinių, avarijos, prekės modifikavimo ar blogos priežiūros, mechaninio poveikio/pažeidimo.

Jei prekės defektas yra gamybos brokas ir dar galioja garantija, mes suremontuosime arba pakeisime prekę į naują. Tam reikės atlikti defektuotos prekės analizę, todėl prašome atsiųsti duomenis el.paštu sales@zvejys.lt , kurių pagalba galėsime greičiau nuspręsti defekto pobūdį.

  • Prekės nuotrauką su aiškiai matomu prekės ženklu ir modeliu
  • Prekės nuotrauką su aiškiai matomu defektu
  • Įsigijimo kvitą/ garantinį lapą/ sąskaitą ar kitą įsigijimo dokumentą
  • Trumpą defekto aprašymą
  • Savo kontaktinę informaciją