Apie Mus

Mūsų patyrusių žvejų komanda pasiūlys Jums geriausias prekes!

UAB "ŽVEJYS LT" įmonės komandą sudaro patyrę žvejai, kurie su malonumu pasidalins savo patirtimi. Dirbdami kartu su garsiausių prekinių ženklų tiekėjais galime Jums pasiūlyti išskirtinai platų žūklės ir laisvalaikio reikmenų asortimentą.
UAB "ŽVEJYS LT" nuo 2008m. vykdydama savo veiklą subūrė platų lojalių klientų ratą. Tūkstančiai patenkintų klientų sėkmingai naudoja įsigytą įrangą žvejyboje, dauguma iš jų yra mūsų nuolatiniai klientai.

Esame oficialūs Shimano, Rapala-VMC, Minn Kota, Humminbird, Cannon, Savage Gear, DAM, Okuma, Prologic ir kitų žymių prekinių ženklų atstovas prekybai Lietuvoje.

2015m. spalio mėn. atidaryta atnaujinta nemažai investicijų pareikalavusi el.parduotuvė ZVEJYS.LT  - ji suteikia dar didesnių galimybių žvejams. Čia geros kainos, o neskubantiems, norintiems dar daugiau sutaupyti žvejams, ypač verta atkreipti dėmesį į išankstinius prekių užsakymus -  prekes įsigysite už itin palankią kainą. Saugūs atsiskaitymo būdai, patogios pristatymo sąlygos, tik originalios prekės - visa tai rasite pas mus.

Norintiems "gyvai" pačiupinėti prekes siūlome susiformuoti užsakymą el.parduotuvėje ir pasirinkti pristatymo būdą "Atsiimsite patys" t.y. mūsų parduotuvėje Kaune, Draugystės g.13A. Atkrausime užsakymą ir informuosime.

Detalesnė informacija teikiama telefonu: 8 698 48338.

Dėkojame, kad esate kartu su mumis!

 

Klientų atsiliepimai